Projektant Instalacji Sanitarnych

Chojnice
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Opis stanowiska

  • Nadzór nad robotami branży sanitarnej
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Wymagania

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe w specjalności sanitarnej
  • Znajomość procesu budowlanego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Znajomość AutoCad

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Narzędzia do pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji