Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich! Obecnie dla naszego Klienta - globalnego dostawcy systemów automatyzacji oraz rozwiązań w zakresie doradztwa inżynieryjnego w branży motoryzacyjnej zajmującego się opracowywaniem koncepcji poprzez: projektowanie elektryczne i mechaniczne, programowanie robotów, produkcję i uruchomienie – poszukujemy osób na stanowisko: Programista PLC

Obowiązki

  • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC
  • Tworzenie oprogramowania dla maszyn produkcyjnych i robotów
  • Dobór serwonapędów i przetwornic (Beckhoff, Siemens)
  • Wdrażanie systemów bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi standardami i normami
  • Udział w pierwszych uruchomieniach
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji systemowej
  • Prowadzenie szkoleń m.in. dla działu utrzymania ruchu oraz produkcji

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenia min. zawodowego w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w pracy ze sterownikami PLC (preferowane: Siemens TIA Portal/ S7Classic, Allen Bradley, Beckhoff)
  • Doświadczenia w projektowaniu wizualizacji HMI/SCADA (WinCC, WinCC flexible, Intouch, Factory Talk, Ignition, Zenon)
  • Mile widziana znajomość standardów branży motoryzacyjnej (Integra Welle 6/7, TMO V3 Standard lub VASS 6 Standard)
  • Gotowości do częstych międzynarodowych delegacji
  • Chęci do pracy w wysoce zautomatyzowanym środowisku produkcyjnym
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Drezna w Niemczech

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie zajmującej się m.in. programowaniem robotów w branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 30 km od polskiej granicy)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1