Programista PLC

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista PLC

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów
  • analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej automatyki przemysłowej
  • testowanie oprogramowania
  • dobieranie rozwiązań technicznych
  • tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej
  • nadzór nad dostawcami – przegląd projektów wykonawczych dostawców, schematy elektryczne, algorytmy sterowania, ekrany SCADA
  • uruchomienie systemów u klienta

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z automatyką, robotyką, mechatroniką
  • doświadczenie w oprogramowaniu sterowników PLC
  • umiejętność programowania przynajmniej jednego sterowników PLC firmy Siemens, RA
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej i automatyki

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do Karty Multisport, dofinansowanie wczasów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie