Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Php

Obowiązki

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w realizacji projektów dla klientów instytucjonalnych w języku PHP oraz zainteresowanych tworzeniem aplikacji SPA z wykorzystaniem narzędzi Angular. Dodatkowo wymagana jest ścisła współpraca z grafikami, znajomość zasad i umiejętność projektowania czytelnych interfejsów użytkownika.

Wymagania

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów aplikacji Web z wykorzystaniem PHP,
  • styczność z projektami aplikacji, które wykorzystują framework Angular 2 lub wyższy,
  • dobra znajomość języka SQL,
  • dobra znajomość HTML/CSS/SCSS,
  • dobra znajomość javascript oraz typescript,
  • praca w środowisku Linux,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów,
  • dbanie o najwyższą jakość wytwarzanych produktów pod względem technicznym jak i funkcjonalnym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole,
  • możliwość wielokierunkowego rozwoju.