Programista Baz Danych (staż)

Warszawa
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Baz Danych (staż)

Obowiązki

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w oparciu o język SQL/TSQL
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie w procesie testowania oprogramowania

Wymagania

  • Znajomość narzędzia SQL Server Management Studio
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy.