Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Graser Sp. z o.o., wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1978, specjalizuję się w delegowaniu pracowników do krajów Unii Europejskiej.
Numer referencyjny:pracownik produkcji - pralnia przemysłowa

Obowiązki

  • Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
  • PRACOWNIK PRALNI- na terenie Holandii, Nederhorst den Berg (obsługa maszyn, wykładanie serwetek i ręczników na magiel, sortowanie)

Wymagania

  • dobrej organizacji czasu pracy
  • rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków
  • prawo jazdy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku-mile widziane
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki socjalno – mieszkaniowe
  • opiekę polskich koordynatorów
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres : rekrutacja@graser.pl
  • Telefony : +48790-373-108; +48692-377-668; +48663-576-553
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1