Pracownik Magazynu – Dział Kompletacji

Pabianice
Umowa o pracę5 500-6 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Twój zakres obowiązków

  • praca magazynowa, kompletowanie towaru za pomocą skanera, etykietowanie, ważenie, mierzenie i liczenie elementów, pakowanie zgodnie ze standardami.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji,
  • dostępność do pracy zmianowej oraz rotacyjnej (praca w dwóch lokalizacjach w zależności od zapotrzebowania),
  • chęć do podjęcia dłuższej współpracy,

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę - możliwość zatrudnienia bezpośredniego po przepracowaniu 6 miesięcy,
  • Stawkę zasadniczą 28,30 zł br/h
  • Premia frekwencyjna 10%
  • Premia jakościowa do 500 zł brutto,
  • Premia wydajnościowa do 500 zł brutto
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Pracę w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 9-17, 22-06,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY Z ŁODZI

Dodatkowe informacje

  • HSS WORK SP. Z O.O. ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1