Pracownicy poliestrowi budownictwo jachtów. Darmowe zakwaterowanie.

Wijk en aalburg
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Dla naszego Holenderskiego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wijk en Aalburg (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Pracownicy poliestrowi budownictwo jachtów. Laminowanie poliestru na kadłubach łodzi żaglowych. Oferta pracy w Holandii od zaraz. Region -  Holandia: Wijk & Aalburg.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • co najmniej 5+ lat doświadczenia w pracy jako wykwalifikowany pracownik poliestrowy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie  - 40 godzin/575-625 euro po opodatkowaniu
  • wypłaty co tydzień
  • zakwaterowanie opłaca pracodawca

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1