Praca w Holandii dla spawacza mig mag. 2380-2420 € netto miesięcznie

Amsterdam
Oferta opublikowana24.03.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca w Holandii dla spawacza mig mag. Spawanie metodą MAG/MIG konstrukcji stalowych, takie jak np. klatki schodowe, szyby windowe, ogrodzenia, balustrady

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy oraz auto
  • aktualne certyfikaty 135/138

Oferujemy:

  • 2380-2420 € netto miesięcznie ( +/- 550-560€ netto tygodniowo)
  • stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1