Praca Testera Aplikacji BEZ Doświadczenia Zdalnie Pieniądze jeszcze dziś! + PREMIE !

Kraków
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny4 500-6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana17.04.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, inny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatudodatkowa
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

  • Poszukujesz sposobu na dodatkowy zarobek, lub stałą pracę? Trafiłeś we właściwe miejsce. Testuj aplikacje, a wypłatę dostaniesz OD razu po każdym teście! Doświadczenie w dziedzinie Testowania NIE jest wymagane Wykonywanie zadań odbywa się w pełni zdalnie, korzystając jedynie z telefonu lub komputera. Zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne, nie jest potrzebne Ci nic oprócz podstawowej obsługi komputera i dostępu do internetu. Jest to idealna praca dla każdego, kto chce sobie dorobić w zaciszu swojego domu kosztem niewielkiego wysiłku. Nie ma znaczenia czym aktualnie trudnisz się w życiu każdy u nas się odnajdzie

Opis stanowiska:

  • Praca polega na sprawdzeniu / testowaniu darmowych aplikacji oraz kampanii w Internecie
  • Podążasz krok po kroku za instrukcjami i otrzymujesz za to wynagrodzenie.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • ukończone 18 lat;
  • komputer lub telefon z dostępem do internetu
  • zaangażowanie i motywacja.

Benefity

Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy

Co zyskuję ?

  • Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy
  • Wypłaty realizowane od ręki, po każdym teście
  • Prace zdalną/online z dowolnego miejsca na ziemi
  • Elastyczny czas pracy godziny dostosowujesz pod swoje możliwości
  • Wdrożenie i indywidualne wsparcie;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • Dodatkowe premie (kwoty zależne od zaangażowania)