Praca przy produkcji foteli samochodowych

Oświęcim
6 000-6 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.03.2024
Oferta wygasa17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn wykorzystywanych przy produkcji foteli samochodowych.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w porze dziennej i nocnej,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • komunikatywny poziomu języka polskiego.
  • doświadczenie na produkcji

To oferujemy

  • stawka 27 zł/h brutto,
  • zarobki na start ok. 6500 zł brutto/mc,
  • podwyżka po 3 mc do 27,50 zł/h brutto,
  • praca w godzinach 06-14/14-22/22-06,
  • system rotacyjny - pracownicy na stanowiskach zmieniają się co godzinę,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • dodatek 100% stawki min. za soboty,
  • dodatek 20% stawki min. za nocki,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład już po 3 mc pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów,
  • do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP!

Benefity

Parking dla pracowników
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1