Praca kierowca autobusu Niemcy bez języka. Umowa niemiecka.

Bawaria
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa03.07.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca kierowca autobusu Niemcy bez języka. Praca dla kierowcy autobusu na terenie całej Bawarii. Jazda po lokalnych lokacjach. Umowa niemiecka. Doświadczony kierowca kat. D.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu autobusów minimum rok
  • prawo jazdy kat. B i D
  • auto do dojazdów między kwaterą a miejscem pracy

Oferujemy:

  • praca bez znajomości języka
  • zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe
  • zakwaterowanie płatne w wysokości 500 - 600 euro (opłaca pracownik)
  • wynagrodzenie miesięczne 2700 euro
  • praca w stałej lokalizacji na terenie całej Bawarii
  • umowa niemiecka
  • pełne wsparcie kandydata

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 151 672

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1