Praca Kelner / Kelnerka za granicą

Båstad
Umowa zlecenie10-12 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Chcesz połączyć pracę ze zwiedzaniem nowych miejsc? Poszukujemy kelnera/ kelnerki do pracy w Szwecji w przepięknej okolicy nad samym morzem! Masz doświadczenie i znasz dobrze j. angielski? Ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie! Podstawowe warunki współpracy: Stawka: 10-12€/h na rękę Termin: od 06.03 - 15.12.2024 r. Miejscowość: Båstad

Obowiązki

  • Serwowanie potraw
  • Dbanie o porządek na sali
  • Pomoc w kuchni
  • Pomoc na zmywaku

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki
  • Komunikatywna znajomość j. szwedzkiego - warunek konieczny!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i gwarancja długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjna stawka nawet do 10-12€/h na rękę
  • Bezpieczny wyjazd, pracę w sprawdzonych obiektach
  • Zwrot kosztu przejazdu do Szwecji do 200€
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Pomoc finansowa w formie zaliczek
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę
  • Praca od zaraz!
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora