Praca jako afbramer/szlifierz

Eindhoven
Umowa o pracę9 000-11 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven. Nasza firma powstała jako przedsięwzięcie rodzinne, dlatego silne poczucie więzi, szczerość oraz zaufanie są dla nas bardzo ważne. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. Już od ponad 11 lat dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o interesy naszych klientów oraz pracowników i z powodzeniem każdego dnia oddelegowujemy wielu pracowników do pracy u naszych zleceniodawców. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Szlifierz Nasz klient, jest to firma znajdujaca sie w Eindhoven, zatrudnia 150 pracowników i istnieje na rynku od 35 lat. Dostarczając specjalistyczne prace z zakresu obrobki blachy i spawania.

Obowiązki

  • odpowiedzialnosc za koncowe wykonczenie produktow
  • usuwanie zadziorow
  • usuwanie ostrych krawedzi

Wymagania

  • doswiadczenie w pracy wykonczeniowej aluminium i stali nierdzewnej
  • dbalosc o jakosc i szczegolny
  • jezyk angielski w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • praca zmianowa
  • stawka godzinowa € 15 + dodatek wakacyjny
  • swiadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
  • możliwość przejścia na kontrakt u klienta
  • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie
  • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
  • brak stawek wiekowych
  • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1