Praca dla pary: Kucharz/Pracownik bufetu

Karlshagen
Umowa o pracę2 450-2 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Firma QuickJobs.de obecnie poszukujemy parki na stanowisko: Kucharz / Pracownik bufetu w Usedom.

Obowiązki

  • Kucharz: Przygotowanie wcześniej przygotowanych dań wraz ze wszystkimi dodatkowymi pracami, z których część jest świeżo przyrządzona. Kuchnia imbisowa: frytki, kielbaski z grila, smazone ziemniaki z twarogiem, smazona ryba itp.
  • Pracownik bufetowy: czynności przygotowawcze pod zamowienie: parzenie kawy, robienie gofrow, krojenie ciasta (samodzielne pieczenie 1 rodzaju ciasta), przygotowywanie kielichów z lodami, wydawanie napoi itp.

Wymagania

  • kucharz: doswiadczenie w pracy w kuchni, znaj. jezyka niemieckiego nie jest wymagana
  • Pracownik bufetowy: doswiadczenie w pracy w gastronomii, komunikatywna znaj. niemieckiego
  • mile widziana wlasne auto

Oferujemy

  • praca sezonowa od 29.03.-31.10.2024
  • wynagrodzenie 2.450 € Brutto (ok.1.750 € Netto)
  • mozliwe dodatkowe premie
  • pracodawca oplaca koszty podrozy do Niemiec
  • praca od pon - niedz.(od 1-2 dni wolne w tyg.)
  • możliwe nadgodziny do wyplaty
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie, maly apartament w Zinnowitz gratis, miejsce pracy w Peenemünde

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp) lub kontakt na Messengera
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1