Pomoc kuchenna (praca rowniez dla par i grup)

Wangen im Allgäu
Umowa o pracę1 600-1 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • W celu bezpośredniego zatrudnienia przez niemiecka agencje pracy, przeprowadzamy rekrutację na stanowisko Pomoc kuchenna.

Obowiązki

  • proste prace pomocnicze przy kucharzu: przygotowanie sałatek, przygotowanie warzyw, przygotowanie deserów i małych dań

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub dobry angielski
  • wiek max.30 lat, mozliwe pary lub grupy
  • doświadczenie w pracy w kuchni jako pomoc kuchenna
  • prawo jazdy i wlasne auto

Oferujemy

  • zatrudnienie w niemieckiej Agencji pracy w okresie od 23.04.24-06.10.24
  • wynagrodzenie ca. 1.600,-€ netto + dodatki za prace w niedziele
  • zakwaterowanie gratis w pokojach 4-6 os.
  • praca na 2 zmiany
  • zatrudnienie przez niemiecka Agencje pracy przy wystawie ogrodow i krajobrazow

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.: +48 573 569853