Piekarz

Schmalkalden
Umowa o pracę2 500-2 700 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy poszukujemy osoby na stanowisko piekarza.

Obowiązki

  • przygotowywanie produktow na wypiek
  • wyrób ciasta na różnego rodzaju produktów piekarskich (chleb, ciasta, wypieki słodkie itp.)
  • praca przy piecu
  • w pozniejszym czasie mozliwosc awansu na kierownika dzialu produkcji

Wymagania

  • ukończony zawód piekarza
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako piekarz
  • min. podstawowa znaj. języka niemieckiego
  • kreatywna i samodzielna praca

Oferujemy

  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • mozliwosc pracy z partnerka z doswiadczeniem w pracy w piekarnii
  • stawka poczatkowa 14,-€/h Brutto + dodatki 25% za nocki
  • w fazie pozniejszej ewent. przejecie pozycji kierownika piekarni (stawka 16-17,-€/h Brutto)
  • praca od pon.-sob.tylko nocki, caly etat
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • apartament kompletnie wyposazony w przy piekarni, zapewnia pracodawcy
  • apartament opłaca pracownik, 250,-€/mies.

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp) lub kontakt na Messengera
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853