Pakowanie/ sortowanie papryki (BEZ JĘZYKA)

De Lier
Inny13-16 €brutto / godz.
Oferta opublikowana14.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu i sortowaniu papryki, Rainbow. Lokalizacja: De Lier, Holandia.

Obowiązki

  • Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy linii produkcyjnej przy pakowaniu, sortowaniu oraz kontroli jakości papryki: pakowanie papryki do kartonów, układanie na palety, etykietowanie.

Wymagania

  • Umiejętności pracy przy taśmie, dokładność
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €13,27 brutto/h. + dodatki (nawet do 15,81 brutto/h)
  • Zorganizowany transport do pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Płatne nadgodziny (dzięki którym zarobisz jeszcze więcej!)
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy
  • Możliwość rozwoju w ramach globalnej firmy
  • Stabilna i legalna praca w oparciu o kontrakt holenderski
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Opieka polskiego koordynatora

Dodatkowe informacje

  • Rainbow Kleinpak B.V. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem zajmującym się sortowaniem i pakowaniem warzyw i owoców. Warzywem, w którym Rainbow się specjalizuje jest papryka.
  • Praca w Twojej okolicy: De Lier (Haga), Holandia
  • Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz!
  • Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).
  • Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław (dalej jako:„Administrator”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com.
  • Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie carriere.international.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1