Pakowanie kosmetyków Stryków również dla osób uczących (6-14 i 14-22)

Stryków
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta będącego wiodącym europejskim dostawcą zestawów upominkowych oraz produktów perfumeryjnych zatrudni na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Obowiązki

  • Pakowanie ekskluzywnych perfum i kosmetyków
  • Sortowanie
  • Konfekcjonowanie surowców

Wymagania

  • Chęci do pracy
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi linii pakowania

Oferujemy

  • Darmowy transport - Łęczyca i Ozorków
  • Umowę zlecenie
  • Osobom ze statusem ucznia stawka BRUTTO=NETTO
  • Atrakcyjne stawki godzinowe: 27.70 brutto/h dzień; 32,70 brutto/h noc; 55,40 brutto/h weekend
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku

Dodatkowe informacje

  • SMS:"PERFUMY" 501-700-596
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1