Pakowacz - przygotowanie produktów do wysyłki

Grudziądz
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pakowacz - przygotowanie produktów do wysyłki

Obowiązki

Główne zadania na tym stanowisku:

  • przygotowanie produktów do wysyłki
  • pakowanie towaru zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • dbanie o stanowisko pracy
  • przestrzeganie norm wydajności
  • współpraca z działem jakości

Wymagania

Wymagania stanowiskowe:

  • znajomość specyfiki pracy produkcyjnej
  • spostrzegawczość
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako pakowacz
  • zdolność do podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie wdrożeniowe
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet licznych benefitów