Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Obrabiarek CNC

Obowiązki

Bieżące zadania:

  • obsługa maszyny do obróbki
  • ustawianie maszyn
  • korekta procesu obrabiania
  • przestrzeganie standardów jakości i wydajności
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydata:

  • min. rok doświadczenia w obsłudze obrabiarek CNC
  • wykształcenie techniczne - mile widziane
  • umiejętności manualne
  • dobra organizacja pracy własnej
  • kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy:

  • korzystne warunki wynagrodzenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie do pracy na stanowisku
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • benefit frekwencyjny