OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH

Kajetanów
Oferta opublikowana12.05.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Szlifowanie detali szlifierką ręczną lub taśmową oraz cięcie profili na pile ramowej.
  • Opieka nad powierzonym sprzętem.
  • Podstawowa kontrola jakościowa wykonywanych detali.
  • Precyzyjne wykonywanie czynności.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Sumienność, dokładność, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Niewymagane doświadczenie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1