Operator ladowarki kolowej

Orkanger
Umowa o pracę240 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Poszukujemy doswiadczonego i odpowiedzialnego operatora ladowarki kolowej, gotowego do natychmiastowego rozpoczecia pracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za sprawna obsluge i prowadzenie ladowarki kolowej na terenie budowy lub magazynu. Do obowiazków bedzie nalezalo bezpieczne i efektywne przemieszczanie materialów oraz wykonywanie innych zadan zwiazanych z obsluga maszyny

Obowiązki

  • Prowadzenie i obsluga ladowarki kolowej zgodnie z wytycznymi i procedurami bezpieczenstwa
  • Ladowanie i rozladunek materialów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Zachowanie czystosci i porzadku na terenie pracy
  • Wykonywanie innych zadan zleconych przez przelozonych

Wymagania

  • Doswiadczenie w pracy jako operator ladowarki kolowej
  • Posiadanie waznego prawa jazdy kat. B oraz uprawnien na ladowarke kolowa ( lub norweskie M4)
  • Znajomosc zasad bezpiecznego prowadzenia maszyn budowlanych
  • Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
  • Umiejetnosc obslugi ladowarki kolowej w sposób precyzyjny i efektywny
  • Zdolnosc do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Dokladnosc, punktualnosc i zaangazowanie w wykonywane obowiazki

Oferujemy

  • Uczciwe warunki pracy oraz godziwe wynagrodzenie
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Pomoc osobistego konsultanta podczas trwania calego zlecenia
  • Przyjazne srodowisko pracy i wsparcie doswiadczonego zespolu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1