OFERTA DLA STUDENTÓW! Cebulki kwiatowe - sortowanie/obieranie

Lisse
Umowa o pracę13,27 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.05.2024
Oferta wygasa07.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 ,  dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :   OFERTA DLA STUDENTÓW! Cebulki kwiatowe - sortowanie/obieranie   miejscowość : Noordwijkerhout , Lisse  start pracy : 17 i 24 czerwca

Obowiązki

  • ●praca z cebulkami kwiatowymi w hali, sortowanie, obieranie
  • ●pakowanie zamówień
  • Dodatki zmianowe :
  • Niedziela :  185%
  • Nadgodziny i dodatek:
  • jeśli przepracowane zostanie dziennie więcej niż 9h, to każda następna będzie płacona 130%
  • jeśli sobota jest szóstym dniem pracy, to godziny przepracowane w sobotę będą płacone 130%
  • jeśli tygodniowo przepracowane zostało więcej niż 45h, to każda następna będzie płacona 130%

Wymagania

  • stawkę 13,27€/h brutto
  • 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego (tygodniowo)
  • gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy!
  • cotygodniowe wypłaty na konto
  • mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

  • dostępność do końca września (warunek konieczny!)
  • wysoka motywacja do pracy
  • brak przeciwwskazań do pracy z cebulkami kwiatowymi
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1