Network Engineer

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Network Engineer

Obowiązki

Zakres współpracy:

  • Implementacja nowych rozwiązań w infrastrukturze klienta
  • Proaktywne zarządzanie i administracja złożonymi środowiskami sieciowymi u wielu Klientów  – zapewnienie wysokiej dostępności infrastruktury sieciowej na bazie umów SLA (obsługa procesów: incident/problem, capacity, change management)
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów bezpieczeństwa sieci oraz wykrywania zagrożeń sieciowych
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z ekspertami ds. systemów serwerowych oraz infrastruktury chmury publicznej
  • Eksperckie wsparcie dla Service Desk’u
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur administracyjnych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Znajomość sprzętu sieciowego na poziomie zaawansowanym (w tym przełączniki LAN – preferowane: Cisco, HPE)
  • Umiejętność w konfiguracji NGFW (preferowane Fortinet, PaloAlto)
  • Doświadczenie w rozwiązaniach VPN (IPSec, SSL-VPN, L2TP)
  • Znajomość technologii sieci bezprzewodowej opartej o kontrolery WiFi (preferowane Unifi, Fortinet)
  • Doświadczenie w zakresie równoważenia obciążenia i optymalizacji WAN (SDWAN, LoadBalancing)
  • Konfiguracja usług RADIUS, DNS, DHCP
  • Znajomość narzędzi monitorujących (Nagios, Zabbix), umiejętność analizowania logów systemowych i incydentów
  • Wiedza dotycząca administracji środowiskami serwerowymi z zakresu sieciowego Linux i Windows Server
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Udział w kształtowaniu produktów i usług
  • Atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności i zespół otwarty na pomysły
  • Elastyczny system pracy -możliwa praca z domu lub biura
  • Szkolenia rozwojowe
  • Benefity - dofinansowanie do pakietów medycznych