Narzędziowiec - praca na budowie

Wiesbaden
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.

JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008, certyfikowany przez TUV CERT oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie: modernizacji, montażu, napraw kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów przemysłowych, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących

Specjalizujemy się w modernizacjach i remontach urządzeń energetycznych, w tym szczególnie montażu części ciśnieniowych kotłów, wymienników ciepła, zbiorników i innych urządzeń około kotłowych oraz rurociągów niskoprężnych i wysokoprężnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług na rynku krajowym i europejskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny:N-M/jww/062023

Obowiązki

  • Należyte prowadzenie gospodarki narzędziowej i magazynowej
  • Należyta dbałość o stan techniczny posiadanego parku sprzętowego
  • Dokonywanie przeglądów, konserwacja urządzeń (elektronarzędzia, wciągarki, wciągniki, spawarki) w zakresie posiadanych uprawnień, wiedzy i umiejętności
  • Przestrzeganie terminów i realizacji przeglądów technicznych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Prowadzenie ewidencji napraw
  • Minimalizowanie kosztów napraw poprzez działanie prewencyjne i modyfikacyjne
  • Oznaczanie maszyn, urządzeń, elektronarzędzi i innego sprzętu zgodnie z prowadzonymi kartami urządzeń i obowiązującymi numerami inwentarzowymi

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, średnie techniczne, lub ukończony kurs zawodowy
  • uprawnienia SEP do 1kv
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu office (excel, word, outlook),
  • bardzo dobra organizacja i kontrola pracy własnej
  • znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • umiejętność pracy ze współpracownikami.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty sportowej).

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.