Monter rusztowan w Niemczech darmowa kwatera zapewniona

Hanower
Umowa o pracę2 500-2 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Firma Budownicza obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Monter rusztowan Miejsce pracy: okolice Hannover - Rinteln, Niemcy

Obowiązki

  • montaz rusztowan przemyslowych
  • praca od poniedzialku do piatku praca w ciagu dnia

Wymagania

  • znajomosc podstaw jezyka niemieckiego - wymog konieczny
  • doswiadczenie przy montazu rusztowan przemyslowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 16 € brutto/h na miesiac wychodzi 2720€ brutto po okresie probnym mozliwa podwyzka
  • na umowie zapewnione 170 h w miesiacu
  • Darmowa kwatera zapewniona przez pracodawce
  • nadgodziny sa mozliwe
  • co miesiac 50€ netto na karcie Spendit
  • Urlaubsgeld okolo 250 - 350€
  • stala praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z firma
  • niemieckie ubezpieczenie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1