Umowa o pracę125-130 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • MONTER OPON SAMOCHODOWYCH - SZWAJCARIA. SZWAJCARSKI PRACODAWCA SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE. Szwajcarski Pracodawca zatrudni Monterów Opon Samochodów Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024. PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.

Obowiązki

  • Wymiana Opon Zimowych na Letnie + Wulkanizacja.

Wymagania

  • Doświadczenie w Wymianie Opon + Wulkanizacja
  • Znajomość Niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej - POZIOM A2.
  • Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
  • Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika

Oferujemy

  • MONTER OPON SAMOCHODOWYCH - SZWAJCARIA.
  • SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.
  • Szwajcarski Pracodawca zatrudni Monterów Opon Samochodów
  • Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w Kolejnych m - cach 2024.
  • PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
  • STAWKA 30,00 CHF brutto / godz. WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.
  • Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
  • Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.
  • Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20 %
  • Wysokość Podatku zależy od Dochodów , Kantonu i od wieku Pracownika.

Dodatkowe informacje

  • Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.
  • Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie Dokumentów Aplikacyjnych.
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV
  • www.rekrutacja.kozow.eu
  • e-mail biuro@kozow.eu
  • BIURO T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1