Monter konstrukcji stalowych ślusarz. Darmowe pokoje jednoosobowe. Umowa niemiecka.

Erfurt i Großheirath
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych/Ślusarz

Miejsce pracy: Erfurt i Großheirath (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Monter konstrukcji stalowych ślusarz. Darmowe pokoje jednoosobowe.Umowa niemiecka.

Obowiązki:

  • montaż stalowych elementów konstrukcyjnych do 6 metrów
  • wykonywanie prac na platformie podnośnikowej
  • kontrola jakości wykonanej pracy

Wymagania:

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • gotowość do pracy na dużych wysokościach
  • prawo jazdy oraz własny samochód
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 16 € brutto/ h + 10, 20 € netto diety za każdy przepracowany dzień
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i Internetu ( pokoje w pensjonatach)
  • możliwość zrobienia płatnych nadgodzin (+25 %)

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 517 455 345

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1