Monter Instalacji Sanitarnych

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Analiza dokumentacji technicznych,
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych robót sanitarnych,
  • Bieżące wykonywanie dokumentacji powykonawczej
  • Specyfikowanie materiałów do zamówień
  • Bieżący nadzór i koordynacja robót sanitarnych
  • Zatwierdzanie przerobów,
  • Nadzór nad usuwaniem wad i usterek,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – instalacje sanitarne,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier robót sanitarnych,
  • Znajomość rozwiązań technicznych,
  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Office, AutoCad, Norma
  • Mile widziana znajomość programu Revit
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Ciekawe projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie