Monter Hydraulik

Berlin
Oferta opublikowana18.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

Dobrze prosperująca  firma w Niemczech zatrudni Hydraulika/Montera Rurociągów.
Praca 80 km.od przejścia granicznego w Słubicach.

Obowiązki

Wykonywanie połączeń hydraulicznych,połączeń kołnierzowych.
Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku/schematu hydraulicznego.
Obsługa elektronarzędzi.
Osoba odpowiedzialna.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub montera instalacji hydrauliki.
Dobra organizacja pracy.
Pracowitość oraz dobra kondycja fizyczna.
Chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

Praca blisko polskiej granicy (80 km.od przejścia granicznego w Słubicach).
Niemieckie ubezpieczenie.
Umowa o pracę.
Zakwaterowanie.
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności.
Indywidualne podejście do każdego pracownika.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV.
lub kontakt telefoniczny
+491731886510
Ela z av-management.