Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Montażysta

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  1. obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  2. weryfikacja jakości produktów podczas procesu produkcyjnego
  3. utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  4. konserwaca używanego sprzętu
  5. zgłaszanie awarii i uczestniczenie w naprawach

Wymagania

Wymagania:

  1. chęć uczenia się nowych rzeczy
  2. motywacja i chęć do pracy
  3. sumienność, zaangażowanie i dyspozycyjność
  4. dobra organizacja pracy
  5. wykształcenie średnie techniczne
  6. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Oferujemy:

  1. pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
  2. zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na pełen etat
  3. terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  4. pracę na nowoczesnych maszynach
  5. szkolenia wdrażające
  6. komfortowe warunki pracy, miłą i przyjazną atmosferę