Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Montażysta

Obowiązki

Zadania:

  • Montaż mechaniczny i elektroniczny
  • Uruchamianie, kalibracja  i testowanie urządzeń
  • Diagnozowanie usterek
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność  precyzyjnego lutowania ręcznego
  • Zdolności manualne
  • Rzetelność i  dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie  na stanowisku elektronika
  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektronik lub pokrewne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności praktycznych oraz zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i stabilną pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej działającej na międzynarodowym rynku