Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodsza Księgowa

Obowiązki

  • Wsparcie obsługi pełnej księgowości klientów biura
  • Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów źródłowych w systemie
  • Księgowanie dokumentów finansowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Sporządzanie stosownych zestawień

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne)
  • Rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz chęci poszerzania wiedzy.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego