Mięso - praca na PRODUKCJI - PAKOWANIE - praca ZAGRANICĄ - WYSOKIE ZAROBKI

Schwandorf in Bayern
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa31.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako: Mięso - praca na PRODUKCJI - PAKOWANIE - praca ZAGRANICĄ - WYSOKIE ZAROBKI Miejsce: Niemcy: Waghäusel, Schwandorf, Wiesbaden Nr referencyjny: DE-M
Numer referencyjny:DE-M

Obowiązki

  • praca przy rozbiórce mięsa
  • rozdzielanie mięsa na części
  • ważenie, krojenie i pakowanie wędlin
  • ćwiartkowanie
  • praca na jedną zmianę

Wymagania

  • prawo jazdy i samochód
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Oferujemy

  • NIEMIECKA umowa o pracę
  • wynagrodzenie płatne ZAWSZE NA CZAS!
  • zapewnione ZAKWATEROWANIE
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • DIETA

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517017884, 517362797 lub CV przesłać na maila
  • Zapraszamy do kontaktu!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1