Mechanik obróbki skrawaniem / Operator maszyn CNC

Schrobenhausen
Oferta opublikowana07.03.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • obsługa i monitorowanie maszyn CNC
  • produkcja pojedynczych części (elementy do 20 ton)
  • praca z – Siemens Sinumerik
  • przeprowadzanie korekt programu
  • praca z rysunkami technicznymi
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2800 EUR netto / miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1