Mechanik autobusów w Luksemburgu

Luksemburg
Umowa o pracę3 000-3 300 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • PRACA BEZPOSREDNIO DLA FIRMY, Praca bez zadnach agencji !!! Firma w Luksemburgu obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik autobusowy Miejsce pracy: okolice Luksemburga

Obowiązki

  • Diagnoza, konserwacja, inspekcje, rozwiązywanie problemów elektrycznych a także naprawa autobusow

Wymagania

  • Posiadanie kwalifikacji w zakresie mechaniki lub mechatroniki i co najmniej rok doświadczenia
  • Technik dla marek Mercedes, Setra, Iveco
  • Masz doświadczenie z systemami klimatyzacji, silnikami wysokoprężnymi, "Easy Diagnoser", "Star Diagnosis" itp.
  • Pasjonujesz się mechaniką autobusową, nowymi technologiami i autobusami elektrycznymi
  • Dobrze posługujesz się językiem niemieckim lub francuskim - WYMOG KONIECZNY
  • Prawo jazdy klasy B i D

Oferujemy

  • WYNAGRODZENIE: 3085€ brutto na miesiac przy 170 godzinach
  • nadgodziny mozliwe extra platne 40%
  • praca w niedziele extra platna 70%
  • kwatera zapewniona pokoj 1 os.
  • umowa bezposrednio z firma
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • stabilna i długoterminowa praca na umowe o prace

Dodatkowe informacje

  • CV prosze wysylac na
  • Kandidaten.bau@gmx.de
  • z dopiskiem w temacie Mechanik Luksemburg
  • Kontakt +48 664998583 Wiktoria
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1