Mechanik autobusów / autokarów - praca za granicą

Amsterdam
Umowa o pracę21 €brutto / godz.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, transport / spedycja / logistyka, franczyza / własny biznes

Wstęp

  • Masz doświadczenie jako mechanik autobusowy i szukasz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem? Znasz się na silnikach diesel i napędach elektrycznych i chcesz pracować w jednym z największych przedsiębiorstw transportu publicznego w Holandii? Mamy dla ciebie świetną ofertę. Odpowiedz na to stanowisko jeśli jesteś tym, którego szukamy. Możesz rozpocząć pracę jako mechanik autobosów / autokarów już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukują pracowników na stanowisko mechanik autobusów. Naszym klientem jest firma zapewniająca transport publiczny w Amsterdamie i okolicach. Twoim zadaniem będzie współpraca z zespołem doświadczonych mechaników, przy utrzymaniu autobusów (elektrycznych i diesel) w jak najlepszym stanie technicznym. Obecnie posiadają dwa warsztaty w Amsterdamie. Planują również w niedalekiej przyszłości przejść całkowicie na autobusy elektryczne.

Obowiązki

  • diagnostyka techniczna
  • prace naprawcze i konserwacyjne (mechaniczne, elektryczne i silnikowe)
  • okresowe przeglądy autobusów
  • serwis i naprawa

Wymagania

  • Masz doświadczenie jako mechanik autobusów, autokarów, ciężarówek, lub jako mechanik pojazdów użytkowych w innej firmie transportu publicznego
  • Posiadasz doświadczenie z silnikami diesel (znajomość elektrycznych będzie plusem)
  • Znasz diagnostyczne systemy/programy komputerowe
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś gotowy na podjęcie pracy na długi okres czasu
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B, mile widziane również C i D
  • Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie +/- €2660 netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €615 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie €21,04 brutto za godzinę
  • Jeśli będziesz w stanie pracować niezależnie, będziesz mógł również pracować w weekendy
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Dodatkowe informacje

  • Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub WhatsApp +31 294 28 70 27