Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Manager Restauracji

Obowiązki

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Dbanie o przestrzeganie wprowadzonych standardów obsługi
  • Aktywne włączanie się we wszystkie działania mające na celu zapewnienie gościom restauracji oferty gastronomicznej na najwyższym poziomie
  • Analizę ofert dostawców i podwykonawców, sprawdzenia kompletności ofert
  • Bieżące raportowanie wyników
  • Zarządzanie personelem i restauracją przy współpracy z właścicielem i dyrektorem Restauracji
  • Zarządzanie zamówieniami w cateringu dietetycznym
  • Szkolenie podległego personelu
  • Wysyłanie ofert i potwierdzeń rezerwacji wg ustalonych standardów,
  • Najwyższą jakość obsługi gości,

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doskonałej organizacji pracy,
  • obsługi komputera, pełen pakiet office
  • wysokiej kultury osobistej
  • chęci uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętności działania pod presją czasu
  • zaangażowania, dyspozycyjności, samodzielności
  • realizacji założeń marketingowych i sprzedażowych firmy

Oferujemy

Co oferujemy:

  • stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy