MAŁŻEŃSTWO POSZUKUJE OPIEKUNKI

Erligheim
Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Oferta 1217-RJ Miejsce pracy: Niemcy , Nürnberg 90411 Termin wyjazdu:od zaraz Wynagrodzenie: 2000€ Ogólny opis: Do opieki Pani, lat 87, waga 65kg. III grupa inwalidzka. Pani mieszka wspólnie z mężem 98 lat, o wadze 85kg i I grupie inwalidzkiej. Pani ma problemy z poruszaniem się. Podopieczna jest inkontynentna i ma problemy ze słuchem. Zadzwoń i poznaj szczegóły zlecenia

Obowiązki

  • prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, wspólne aktywne spędzanie czasu
  • więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania

  • - znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • - doświadczenie w opiece
  • - brak nałogu papierosowego

Oferujemy

  • * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
  • (niemiecka emerytura)
  • * Premie na Święta
  • * Zwrot kosztów podróży
  • * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

Dodatkowe informacje

  • W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
  • PODSTAWOWYM,
  • KOMUNIKATYWNYM,
  • DOBRYM I BARDZO DOBRYM
  • CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
  • ZAPRASZAMY ! ! !
  • JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
  • CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
  • Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie:
  • pracadlaopiekunek24.pl
  • KONTAKT:
  • tel: 534 603 100 – czynny 24h
  • tel: 794 935 437
  • tel: 731 913 716
  • tel: 570 718 736
  • LUB
  • - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
  • SPOSÓB APLIKOWANIA