Magazynier z uprawnieniami UDT

Sokołów
Umowa o pracę5 500-6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana21.05.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Dla jednego z Naszych klientów z branży grzewczo-sanitarnej poszukujemy osoby na stanowisko - Magazynier z uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych
Numer referencyjny:AW/M/U/05/2024

Obowiązki

  • prawidłowe wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie
  • bieżąca kontrola dokumentów magazynowych
  • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniami
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • załadunek towarów na samochody dostawcze
  • zachowanie porządku na stanowisku pracy i dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

  • dobra znajomość procesów magazynowych
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność obsługi skanera
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WJO I)
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

Oferujemy

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 11-19 docelowo 14-22
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z branży sanitarno- grzewczej (ponad 30 lat doświadczenia na rynku)
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5500 zł brutto + 500 zł brutto premii frekwencyjnej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • opiekę medyczną i kartę sportową
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Sokołów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1