Magazynier Operator Wózka Widłowego

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Magazynier Operator Wózka Widłowego

Obowiązki

Jaka będzie Twoja rola:

  • Przyjęcia towarów do magazynu
  • Rozmieszczanie towarów w obrębie magazynu
  • Kompletacja zamówień dla klientów
  • Dbałość o poprawną rotację i rozmieszczenie towarów w magazynie
  • Dbałość o czystość oraz o powierzone mienie i towary
  • Udział w inwentaryzacjach magazynu
  • Obsługa wózka wysokiego składowania oraz innych wewnątrzmagazynowych środków transportu

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Odpowiedzialności i dokładności
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym przy rocznym rozliczeniu czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprawnień UDT do kierowania wózkami
  • Doświadczenia w prowadzeniu wózków wysokiego składowania

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędną odzież roboczą
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne na preferencyjnych warunkach