Lektor języka angielskiego

Grudziądz
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Lektor języka angielskiego

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • prowadzenie zajęć grupowych w małych grupkach do 8 osób w siedzibie szkoły lub online
  • prowadzenie zajęć indywidualnych  siedzibie szkoły lub online
  • sprawdzanie wiedzy słuchczy
  • bezpośrenie rozmowy ze słuchaczami w języku angielskim

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie ukończone lub w toku studiów:

  • filologia lub
  • kolegium języków obcych lub
  • egzamin z kursem metodycznym lub lingwistyka stosowana

Oferujemy

Zapewniamy:

  • wprowadzające szkolenie metodyczne
  • tablet firmy Apple (iPad) z zainstalowanymi aplikacjami do nauki języka obcego
  • szkolenia metodyczne z wykorzystania iPada podczas prowadzenia zajęć
  • możliwość wyboru lokalizacji pracy / grupy wiekowej uczestników / poziomu
  • atrakcyjne wynagrodzenie