Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant Chemiczny

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- pobieranie prób, przygotowanie ich do badań,

- sporządzanie analizy,

- stosowanie się do zakładowych planów kontroli i badań procesu produkcji,

- prowadzenie dokumentacji badań,

- wyrywkowa kontrola jakości na zlecenie działów.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia średniego lub wyższego chemicznego,

- min. 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętności obsługi sprzętu laboratoryjnego,

- zdolności analitycznych,

- dokładności,

- odpowiedzialności za powierzone mienie i sfinalizowanie zleconych zadań.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- pakiet socjalny.