Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kurier

Obowiązki

Twoje zadania:

  • dostarczanie towaru do firmowych elektromarketów oraz do Klientów
  • kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
  • dbanie o powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP
  • dostarczanie towaru do domu klienta

Wymagania

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • prawo jazdy kategorii C
  • karta kierowcy
  • sumienność i odpowiedzialność
  • wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Różne formy zatrudnienia m.in. umowa zlecenie/własna działalność
  • Zapewniamy uniform pracowniczy, szkolenie
  • Zapewniamy posiłek pracowniczy