Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Księgowy

Obowiązki

Zadania:

  1. Nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości spółki
  2. Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi
  3. Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca
  4. Nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych
  5. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd skarbowy, ZUS)

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe
  2. Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel
  3. Minimum trzy lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  4. Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie
  5. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  1. Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  2. Koleżeńskie relacje w firmie
  3. Premie motywacyjne
  4. Dodatkowe benefity