Księgowa/Księgowy

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Księgowa/Księgowy

Obowiązki

  • wystawianie i księgowanie faktur oraz not księgowych,
  • wyjaśnianie niezgodności w należnościach i potrąceniach
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów i zestawień
  • wsparcie m.in. przy zamknięciu miesiąca
  • współpraca z zespołem e-commerce

Wymagania

Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne),Rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku,Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,Dobrej znajomość pakietu MS Office,Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz chęci poszerzania wiedzy.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę
  • niezbędne narzędzia do komfortowej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki dostęp do szkoleń i współpraca z renomowaną firmą doradczą z obszaru HR-Partner
  • kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego