Koordynator - Kierownik Produkcji

Kwidzyn
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator - Kierownik Produkcji

Obowiązki

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Raportowanie wyników i wskaźników produkcyjnych
  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników
  • Monitorowanie efektywności pracy podległego zespołu
  • Tworzenie harmonogramów pracy

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Konkurencyjne zarobki
  • Interesujące wyzwania
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku