Koordynator - Kierownik Produkcji

Zabrze
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator - Kierownik Produkcji

Obowiązki

Zadania:

  • Nadzorowanie poprawnego przebiegu procesów produkcyjnych
  • Dbanie o przestrzeganie norm wydajnościowych i jakościowych w miejscu pracy
  • Delegowanie zadań podległemu zespołowi pracowników
  • Współpraca z innymi działami produkcji
  • Ustalanie parametrów produkcyjnych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Służbowy samochód, telefon i laptop
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Dodatkowe szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dynamicznym zespole