Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Biura

Obowiązki

Obowiązki na stanowisku:

- koordynacja kalendarza działań zarządu,

- organizacja spotkań i narad,

- obsługa gości,

- przygotowanie analiz, prezentacji i zestawień na potrzeby kadry zarządzającej,

- zarządzanie obiegiem dokumentów, w tym - korespondencją.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wyższego wykształcenia - administracja, finanse, zarządzanie itp.,

- min. 2 lat doświadczenia w koordynowaniu pracy zarządu dużej organizacji,

- znajomości aplikacji biurowych,

- zdolności organizacyjnych, dyspozycyjności,

- elastyczności, wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

Co oferujemy:

- benefity,

- stabilne zatrudnienie,

- dynamiczne środowisko pracy.